Kwietniki

Nic tak nie ożywia domu jak zieleń roślin. A jeśli rośliny to piękne osłonki oraz kwietniki. O to drugie nie musicie się już martwić. W naszym Sklepie znajdziecie efektowne stojaki na kwiaty w stylu loft. Metalowe, pokryte farbą proszkową, o industrialnej, wyrazistej strukturze staną się idealnym uzupełnieniem dla Waszych zielonych przyjaciół.
Będą świetną podporą dla roślin dumnie pnących się w górę, jak i tych romantycznie opadających w dół. Solidna konstrukcja kwietnika oraz odpowiedniej wielkości podstawa pozwoli na umieszczenie na nim doniczek o średnicy zewnętrznej nawet do 20 cm, dzięki czemu zyskujesz ogromne możliwości aranżacyjne. Kwietniki świetnie komponować się będą z większością przestrzeni – pasują do nowoczesnego mieszkania, jako element skandynawskiego hygge, czy rustykalnego klimatu wsi. Świetnie sprawdzą się także w pomieszczeniach w stylu vintage, jak i tych w bardziej klasycznym tonie. Na stojaku z powodzeniem możesz umieścić, nie tylko kwiaty, ale także inne elementy. Lampiony, rzeźby, wazony, świetlne girlandy oplecione wokół nóg stelaża… mogą stać się wspaniałym uzupełnieniem kompozycji.  Nie bój się eksperymentować, a efekty mogą przejść Twoje najśmielsze wyobrażenia. Co więcej, nasze kwietniki są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą funkcjonalnym elementem dla Waszych ogrodowych czy balkonowych aranżacji. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią, ale nie chcą rezygnować z kojącego towarzystwa roślin. Nasze kwietniki umożliwią tworzenie piętrowych kompozycji, które pomieszczą jeszcze większą ilość zielonych przyjaciół. Baw się (a)symetrią i szukaj układu idealnego dla siebie. Diabeł tkwi w szczegółach. Sprawdźcie sami, jak ten niewielki element potrafi nadać wnętrzom zupełnie nowego charakteru oraz dynamizmu! Efekt przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania!


Oprócz zamówień indywidualnych, realizujemy także wielkie projekty. Nasze bogate zaplecze techniczne – własny dział konstrukcyjny, narzędziownia oraz malarnia proszkowa – zapewniają wysokie możliwości produkcyjne.

Realizujemy indywidualne projekty w zakresie wyposażenia biur, stref co-workingowych, restauracji czy hoteli..

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki B2B oraz do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Dostępne od ręki
  • Dostępne od ręki
Shopping Cart