Stoły

Stół to serce domu. To przy nim spotkamy się z rodziną i przyjaciółmi. Jemy posiłki, dzielimy się naszymi radościami i smutkami. Świętujemy nasze sukcesy i wspieramy się wzajemnie, gdy ponosimy porażki. To najczęściej przy stole przeprowadzane są najistotniejsze rozmowy i zapadają przy nim najważniejsze rodzinne decyzje. Stoły muszą więc udźwignąć czasami niejeden wielki ciężar. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór stołów do jadalni w stylu loft. Metalowe nogi w kolorach industrialnej czerni lub eleganckiej bieli są gwarantem solidności oraz stabilności produktu. Idealnym uzupełnieniem dla loftowej podstawy stołów są skrupulatnie dobrane przez nas blaty w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziecie tu zarówno blaty z litego dębu jak i te z wytrzymałych i odpornych płyt laminowanych. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży meblarskiej i produkcji metalowych akcesoriów meblowych jest gwarantem tego, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią w zakładce O Nas.

Stoły w stylu loft to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne wzornictwo oraz wysoką jakość produktu.

Udanych zakupów!


Oprócz zamówień indywidualnych, realizujemy także wielkie projekty. Nasze bogate zaplecze techniczne – własny dział konstrukcyjny, narzędziownia oraz malarnia proszkowa – zapewniają wysokie możliwości produkcyjne.

Realizujemy indywidualne projekty w zakresie wyposażenia biur, stref co-workingowych, restauracji czy hoteli..

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki B2B oraz do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Dostępne od ręki
  • Dostępne od ręki
  • Dostępne od ręki
Shopping Cart