Gdy 40 lat temu stawialiśmy swój pierwszy krok jako producent metalowych akcesoriów do mebli, wśród wielu znaków zapytania była jedna rzecz, którą wiedzieliśmy na pewno – chcemy dawać naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

Rok po roku zdobywaliśmy coraz to nową wiedzę i doświadczenie, co pozwoliło nam nabrać sił i rozpędu. Dzięki temu pod marką Tagmet staliśmy się jednym z przodujących na rynku producentów metalowych akcesoriów do mebli. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że we wnętrzu mebli w Państwa domach (z takich sklepów jak Ikea, Otto, Conforama i wielu, wielu innych) znajdziecie Państwo właśnie nasze mechanizmy.

Wzmocnieni naszym wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej wraz z zaangażowanym zespołem naszych specjalistów postanowiliśmy postawić krok kolejny. I tak witamy się tutaj z Państwem już nie tylko jako producent akcesoriów metalowych, ale także jako producent mebli.

 

W związku z tym, że metal to nasza pasja, wybór cech, w jakich chcemy tworzyć nasze meble był dla nas oczywisty. Styl loftowy – połączenie industrialnego charakteru metalu oraz ciepła i przytulności drewna to zdecydowanie nasz klimat.

 

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową markę – eLoftMeble – meble w stylu loft.

Ruszając w tę nową podróż, zabieramy ze sobą naszą fundamentalną ideę – niezmienną od 40 lat – wysoka jakość naszych produktów i satysfakcja Klienta są dla nas najważniejsze.

Nasze produkty to gwarancja solidnej konstrukcji i perfekcyjnego wykończenia. Stale utrzymujemy stany magazynowe, dzięki czemu zamówiony przez Państwa produkt jest dostępny od ręki. Co więcej dostarczymy go do Państwa bezpłatnie, dzięki usłudze darmowej dostawy.

Ponadto, aby zapewnić Państwu jak najwyższą satysfakcję z zakupów, stale poszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty, także te stworzone przez innych cenionych producentów mebli, tak abyście mogli Państwo w jednym miejscu skompletować całe, integralne aranżacje swoich wnętrz. 

Z radością zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem naszych produktów.

Życzymy owocnych zakupów!

Shopping Cart