Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza

Zwroty

Możecie Państwo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia odbioru zamówionego produktu.

Aby to zrobić, prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail na adres sale@eloftmeble.pl.

Prosimy o podanie w treści wiadomości numeru zamówienia oraz umieszczenie w nim oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prosimy także o pozostawienie informacji o swoich danych kontaktowych.

Prosimy o zapakowanie towaru (kompletnego i w niezmienionym stanie) i w ciągu 14 (czternastu) dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, odesłanie go do nas na adres:

Luupo Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 1

87-162 Lubicz Dolny k/Torunia

woj. kujawsko-pomorskie

Do paczki prosimy dołączyć kartkę z danymi zamówienia.

Pieniądze za zwrócony produkt zostaną Państwu odesłane w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od dnia otrzymania przez nas przesyłki, na wskazany przez Państwa numer rachunku bankowego.

Reklamacje

Jeśli w zamówionym towarze, w ciągu 2 (dwóch) lat od daty jego zakupu, wystąpi wada – przysługuje Państwu prawo do złożenia reklamacji.

Prosimy o kontakt z nami pod adresem sale@eloftmeble.pl.

Prosimy o podanie w treści wiadomości numeru zamówienia oraz zamieszczenie opisu wady. Prosimy o także o dołączenie zdjęć, na których widoczna jest przedmiotowa wada. Prosimy także informację o Państwa danych kontaktowych.

Reklamację rozpatrzymy w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od jej otrzymania i poinformujemy Państwa o dalszym toku postępowania.

Więcej szczegółów w Regulaminie Sklepu

Shopping Cart